Гіпермаркет знань>>Інформатика >> Інформатика: Інформаційні процеси
План-конспект уроку з курсу «Інформатика 2 клас» з теми «Різновиди інформації. Робота з графічним редактором. Знайомство з палітрою».
ТЕМА: Різновиди інформації. Робота з графічним редактором. Знайомство з палітрою.
Мета: 1. Ознайомлення з палітрою та повторення інструментів. 2. Сформувати практичні навички та засвоїти прийоми роботи з палітрою. клавіатурі. 3. Розвиток творчих здібностей, логіки, уяви
ОБЛАДНАННЯ: програма MSPaint, підручник Інформатика 2 клас.
ХІД УРОКУ.
1. ОРГАНІЗАЦІЯ КЛАСУ. ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ. (5 хв.)
Повторення правил з техніки безпеки.
2. АКТУАЛІЗАЦІЯ ЗНАНЬ. (3 хв.)
Відповіді на питання: 1. Що таке інформація? 2. Що можна робити з інформацією?
3. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І ЗАВДАНЬ УРОКУ (5 хв.)
Яку інформацію ви отримуєте коли прокидаєтесь? (якою буде погода, що готує мама) Яку інформацію ви отримуєте, коли приходите до школи? Якою є ця інформація для вас?
4. ВИВЧЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ. РОБОТА З ПІДРУЧНИКОМ. (10 хв.)
Читаємо і роздивляємось інформацію уроку 14 стор.30.
5. РОБОТА НА КОМП’ЮТЕРІ
Малювання картинки Зима: 1. Які інструменти нам будуть потрібні? 2. Які фарби? 3. Як вибрати фарби для основного малюнку (лівою кнопкою миші), для фону (правою кнопкою миші) 4. Яку картину намалюємо з цих фрагментів, який фон оберемо для картини?
6. РЕЛАКСАЦІЯ
Вправи для мишеняток.
7. Підсумок уроку:
Що нового ви дізналися на уроці? Що було цікавого? Що хотіли б дізнатися ще?
ТЕМА: Як людина сприймає інформацію? Робота з графічним редактором. Знайомство з фоном.
Мета: 1. Ознайомлення з палітрою та повторення інструментів. 2. Сформувати практичні навички та засвоїти прийоми роботи з фоном 3. Розвиток творчих здібностей, логіки, уяви
ОБЛАДНАННЯ: програма MSPaint, підручник Інформатика 2 клас.
ХІД УРОКУ.
1. ОРГАНІЗАЦІЯ КЛАСУ. ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ. (5 хв.)
Повторення правил з техніки безпеки.
2. АКТУАЛІЗАЦІЯ ЗНАНЬ. (3 хв.)
Відповіді на питання: Що таке інформація? Якою буває інформація?
3. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І ЗАВДАНЬ УРОКУ (5 хв.)
Як ви інформацію отримуєте коли прокидаєтесь? Розплющили очі – побачили, яка година на годиннику Почули запахи – мама готує сніданок Пішли вмиватися – яка вода, чи приємна на дотик Мама покликала – йди снідати Почав їсти – відчув яка їжа За допомогою яких органів чуття ти отримав стільки інформації? Покажемо: 1) очі – зір, 2) носик – нюх, 3) руки – дотик, 4) вухо – слух, 5) язик – смак. ВИВЧЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ. РОБОТА З ПІДРУЧНИКОМ. (10 хв.) Читаємо і роздивляємось інформацію уроку 15 стор.32.
2. РОБОТА НА КОМП’ЮТЕРІ Малювання картинки: Новорічні іграшки
1. Які інструменти нам будуть потрібні? 2. Які фарби?
Ми познайомились з палітрою і вже знаємо, що два квадратика ліворуч показують нам основний колір та колір фону. Верхній квадратик – колір лівої кнопки миші. А нижній – правої. Крім того ми познайомимося з можливістю малювати геометричними примітивами у різних режимах. Ширину лінію ми вибираємо з ліній у нижній частині Для малювання іграшок нам потрібно виконати заготовки, щоб їх намалювати ми скористаємося трьома типами заповнювання:
Оздоблення іграшок виконується різними інструментами. Отже, який буде порядок дій? 1. Намалювати заготовки 2. Оздобити
6. РЕЛАКСАЦІЯ
Вправи для мишеняток.
7. Підсумок уроку: Що нового ви дізналися на уроці? Що було цікавого? Що хотіли б дізнатися ще?
Надіслано вчителем інформатики Спеціалізованої школи № 252 Оболонського району м. Києва Житинською О.І.
Бібліотека з підручниками та книгами на скачку безкоштовно онлайн, Інформатика для 2 класу скачати, шкільна програма з інформатики, плани конспектів уроків
Предмети > Інформатика > Інформатика 2 клас > Інформаційні процеси > Інформаційні процеси. Конспект уроку і опорний каркас
|