|
|
Строка 1: |
Строка 1: |
- | '''[[Заглавная_страница|Гіпермаркет Знань]]>>[[Німецька мова|Німецька мова]]>>[[Німецька мова 7 клас|Німецька мова 7 клас]]>>Німецька мова: Deutschland (allgemeine Information)''' | + | '''[[Заглавная_страница|Гіпермаркет Знань]]>>[[Німецька мова|Німецька мова]]>>[[Німецька мова 7 клас|Німецька мова 7 клас]]>>Німецька мова: Deutschland (allgemeine Information)''' |
| | | |
| + | <br> |
| | | |
| + | Тема: Deutschland (allgemeine Information) <br><br>Мета: Ознайомити учнів з основними відомостями про Німеччину, розвинути навички самостійного розуміння тексту, ознайомити з новою лексикою, тренуватися узагальнювати інформацію й висловлювати свою думку.<br><br>Обладнання: роздрукований на папері текст «Deutschland in Daten und Zahlen», розрізана (у вигляді пазла) карта Німеччини з назвами федеративних земель та їхніх столиць.<br><br><br>Хід уроку<br><br>I. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО ТЕКСТУ<br>Ziel l. Повідомлення теми та мети уроку.<br>L: Heute werden wir über Deutschland sprechen. Woran denkt ihr, wenn ich „Deutschland“ sage?<br>(Вчитель в центрі дошки великими буквами пише «Deutschland». Кожен з учнів називає свої асоціації, а вчитель записує їх навколо.)<br><br><br>Mundgymnastik 2. Мовна розминка.<br>Скоромовка: Die Deutschen wohnen in Deutschland, wo Deutsch alle Deutschen sprechen.<br>Вчитель показує приклад швидкісної гарної вимови, кожен з учнів повинен це повторити.<br><br>II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ<br>Leseverstehen 1. Розуміння прочитаного текста.<br>Учні читають текс, після чого виконують завдання на достовірність тверджень (правильне твердження – R(ichtig), неправильне – F(alsch).<br><br>Deutschland in Daten und Zahlen<br>Größe: 357000 Quadratkilometer<br>Einwohner: 82,4 Millionen<br>Hauptstadt: Berlin<br>Höchster Berg: Zugspitze (2963 m)<br>Besonderheit: Deutschland ist das bevölkerungsreichste Land der EU<br>Währung: Euro<br>Autokennzeichen: D<br><br>Weitere Informationen über Deutschland <br>Deutschland gliedert sich von Norden nach Süden in vier Landschaftsräume: das norddeutsche Tiefland, die Mittelgebirgsschwelle, das Alpenvorland und die Alpen. Sein Klima bildet den Übergang vom feucht-gemäßigten ozeanischen Klima im Westen zum kontinentalen im Osten.<br><br>Seit der Wiedervereinigung im Jahr 1990 ist Deutschland mit über 82 Millionen Einwohnern einer der bevölkerungsreichsten Staaten Europas.<br><br>In der Hauptstadt Berlin befindet sich seit 1999 auch wieder der Sitz der Regierung und des deutschen Bundestages. Nach dem Krieg war im Verlaufe der Teilung Deutschlands Bonn die Hauptstadt der Bundesrepublik, Ostberlin die der Deutschen Demokratischen Republik gewesen. Heute ist Deutschland eine Bundesrepublik, die aus 16 Bundesländern mit jeweils eigener Hauptstadt besteht. Das berühmte Brandenburger Tor in Berlin ist ein Symbol für die Teilung Deutschlands und Berlins, denn es hat seinen Platz mitten im damaligen 'Niemandsland' zwischen Ost- und Westberlin. <br><br>1. Das Alpenvorland ist der höchste Berg Deutschlands. R / F<br>2. Im Osten herrscht das kontinentale Klima R / F<br>3. Im Jahr 1990 ist Deutschland wiederzerstört R / F<br>4. Der Sitz der Regierung ohne Bundestag befindet sich in Berlin R / F<br>5. 16 Bundesländer bilden die Bundesrepublik Deutschland R / F<br>6. Das Brandenburger Tor gilt als Staatshymne R / F<br><br><br>Lexik 2. Нова лексика. (назви 16-ти федеративних земель та їхніх столиць)<br> <br>Вчитель дає кожному учню (або по командам) карту Німеччини, розрізану на 16 частин (хоча б приблизно, по кордону федер.земель). Завдання – якомога швидше скласти карту..<br>Після цього кожен учень по черзі називає одну з земель, наступний же називає столицю, наступний – знову назву землі, наступний – її столицю і т.д. аж поки всі землі не будуть названі. (Berlin – Berlin; – Sachsen – Dresden; – Magdeburg – Sachsen-Anhalt;……..)<br><br>Sprechen 3. Розвиток навичок монологічного мовлення.<br>Монологічне мовлення. В 6-7 реченнях уню необхідно підсумувати все, про що він дізнався на занятті і поділитися з своїми товаришами.<br><br><br>III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ<br>Hausaufgabe 1. Домашнє завдання. Розподілити між учнями федеративні землі з метою, щоб кожен відшукав цікаву інформацію про дану йому землю. (бажано з картинками, фотокартками)<br><br>Zusammenfassung 2. Підведення підсумків уроку.<br>Виставити оцінки за активну участь на уроці. Окремою оцінкою можна нагородити того, хто запам’ятав назви всіх земель та їхні столиці. Оцінка має бути «відмінно» (це непросте завдання, отже й нагорода відповідна!)<br><br><br> |
| | | |
- | | + | Если у вас есть исправления или предложения к данному уроку, [http://xvatit.com/index.php?do=feedback напишите нам]. |
- | | + | |
- | Если у вас есть исправления или предложения к данному уроку, [http://xvatit.com/index.php?do=feedback напишите нам]. | + | |
| | | |
| Если вы хотите увидеть другие корректировки и пожелания к урокам, смотрите здесь - [http://xvatit.com/forum/ Образовательный форум]. | | Если вы хотите увидеть другие корректировки и пожелания к урокам, смотрите здесь - [http://xvatit.com/forum/ Образовательный форум]. |
Версия 11:13, 8 октября 2009
Гіпермаркет Знань>>Німецька мова>>Німецька мова 7 клас>>Німецька мова: Deutschland (allgemeine Information)
Тема: Deutschland (allgemeine Information)
Мета: Ознайомити учнів з основними відомостями про Німеччину, розвинути навички самостійного розуміння тексту, ознайомити з новою лексикою, тренуватися узагальнювати інформацію й висловлювати свою думку.
Обладнання: роздрукований на папері текст «Deutschland in Daten und Zahlen», розрізана (у вигляді пазла) карта Німеччини з назвами федеративних земель та їхніх столиць.
Хід уроку
I. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО ТЕКСТУ Ziel l. Повідомлення теми та мети уроку. L: Heute werden wir über Deutschland sprechen. Woran denkt ihr, wenn ich „Deutschland“ sage? (Вчитель в центрі дошки великими буквами пише «Deutschland». Кожен з учнів називає свої асоціації, а вчитель записує їх навколо.)
Mundgymnastik 2. Мовна розминка. Скоромовка: Die Deutschen wohnen in Deutschland, wo Deutsch alle Deutschen sprechen. Вчитель показує приклад швидкісної гарної вимови, кожен з учнів повинен це повторити.
II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ Leseverstehen 1. Розуміння прочитаного текста. Учні читають текс, після чого виконують завдання на достовірність тверджень (правильне твердження – R(ichtig), неправильне – F(alsch).
Deutschland in Daten und Zahlen Größe: 357000 Quadratkilometer Einwohner: 82,4 Millionen Hauptstadt: Berlin Höchster Berg: Zugspitze (2963 m) Besonderheit: Deutschland ist das bevölkerungsreichste Land der EU Währung: Euro Autokennzeichen: D
Weitere Informationen über Deutschland Deutschland gliedert sich von Norden nach Süden in vier Landschaftsräume: das norddeutsche Tiefland, die Mittelgebirgsschwelle, das Alpenvorland und die Alpen. Sein Klima bildet den Übergang vom feucht-gemäßigten ozeanischen Klima im Westen zum kontinentalen im Osten.
Seit der Wiedervereinigung im Jahr 1990 ist Deutschland mit über 82 Millionen Einwohnern einer der bevölkerungsreichsten Staaten Europas.
In der Hauptstadt Berlin befindet sich seit 1999 auch wieder der Sitz der Regierung und des deutschen Bundestages. Nach dem Krieg war im Verlaufe der Teilung Deutschlands Bonn die Hauptstadt der Bundesrepublik, Ostberlin die der Deutschen Demokratischen Republik gewesen. Heute ist Deutschland eine Bundesrepublik, die aus 16 Bundesländern mit jeweils eigener Hauptstadt besteht. Das berühmte Brandenburger Tor in Berlin ist ein Symbol für die Teilung Deutschlands und Berlins, denn es hat seinen Platz mitten im damaligen 'Niemandsland' zwischen Ost- und Westberlin.
1. Das Alpenvorland ist der höchste Berg Deutschlands. R / F 2. Im Osten herrscht das kontinentale Klima R / F 3. Im Jahr 1990 ist Deutschland wiederzerstört R / F 4. Der Sitz der Regierung ohne Bundestag befindet sich in Berlin R / F 5. 16 Bundesländer bilden die Bundesrepublik Deutschland R / F 6. Das Brandenburger Tor gilt als Staatshymne R / F
Lexik 2. Нова лексика. (назви 16-ти федеративних земель та їхніх столиць) Вчитель дає кожному учню (або по командам) карту Німеччини, розрізану на 16 частин (хоча б приблизно, по кордону федер.земель). Завдання – якомога швидше скласти карту.. Після цього кожен учень по черзі називає одну з земель, наступний же називає столицю, наступний – знову назву землі, наступний – її столицю і т.д. аж поки всі землі не будуть названі. (Berlin – Berlin; – Sachsen – Dresden; – Magdeburg – Sachsen-Anhalt;……..)
Sprechen 3. Розвиток навичок монологічного мовлення. Монологічне мовлення. В 6-7 реченнях уню необхідно підсумувати все, про що він дізнався на занятті і поділитися з своїми товаришами.
III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ Hausaufgabe 1. Домашнє завдання. Розподілити між учнями федеративні землі з метою, щоб кожен відшукав цікаву інформацію про дану йому землю. (бажано з картинками, фотокартками)
Zusammenfassung 2. Підведення підсумків уроку. Виставити оцінки за активну участь на уроці. Окремою оцінкою можна нагородити того, хто запам’ятав назви всіх земель та їхні столиці. Оцінка має бути «відмінно» (це непросте завдання, отже й нагорода відповідна!)
Если у вас есть исправления или предложения к данному уроку, напишите нам.
Если вы хотите увидеть другие корректировки и пожелания к урокам, смотрите здесь - Образовательный форум.
|