KNOWLEDGE HYPERMARKET


Ознайомлення із зошитом, письмовим приладдям.Повні уроки
Строка 5: Строка 5:
'''Тема:''' Ознайомлення із зошитом, письмовим приладдям. Правила користування ручкою, правила сидіння за партою. Основний рядок сітки зошита.<br>'''Мета:''' Познайомити учнів із шкільним приладдям необхідним для навчання. Прищеплення інтересу до навчання.<br>'''Тип уроку:''' навчально - виховний<br>'''Хід уроку:'''<br>  
'''Тема:''' Ознайомлення із зошитом, письмовим приладдям. Правила користування ручкою, правила сидіння за партою. Основний рядок сітки зошита.<br>'''Мета:''' Познайомити учнів із шкільним приладдям необхідним для навчання. Прищеплення інтересу до навчання.<br>'''Тип уроку:''' навчально - виховний<br>'''Хід уроку:'''<br>  
-
<br>Я підріс. Я вже школяр,<br>Маю ранець і буквар.<br>Мама каже: свято в нас – <br>Я іду у перший клас.<br>Назвіть шкільні приладдя&nbsp; які задіяні в мультфільмі:<br> {{#ev:youtube|PIAcuFHwTfk}} <br>Шановні дітки, сьогодні ми з вами познайомимось з вами з шкільним приладдям, яке необхідне вам для навчання .<br>А зараз скажіть що зображено на малюнку?<br>Добре ви чудово справились із завданням.<br>Дітки скажіть будь ласка, чи потрібно вчитись писати?<br>Відгадайте загадку:<br>То в клітинку, то в лінійку,<br>Написати тут зумій-но,<br>І намалювати дещо зможеш,<br>Називаюся я … (зошит).  
+
<br>Я підріс. Я вже школяр,<br>Маю ранець і буквар.<br>Мама каже: свято в нас – <br>Я іду у перший клас.<br>Назвіть [[Розвиток_зв”язного_мовлення._Тематична_група_слів_„Шкільне_приладдя”._Повні_уроки|шкільні приладдя]]&nbsp; які задіяні в мультфільмі:<br> {{#ev:youtube|PIAcuFHwTfk}} <br>Шановні дітки, сьогодні ми з вами познайомимось з вами з шкільним приладдям, яке необхідне вам для навчання .<br>А зараз скажіть що зображено на малюнку?<br>Добре ви чудово справились із завданням.<br>Дітки скажіть будь ласка, чи потрібно вчитись писати?<br>Відгадайте загадку:<br>То в клітинку, то в лінійку,<br>Написати тут зумій-но,<br>І намалювати дещо зможеш,<br>Називаюся я … (зошит).  
Ми з вами поговорили про зошит, але це ще не все що має взяти з собою до школи. І ось я хочу перевірити чи вмієте ви збиратись до школи.<br>- Розгляньте малюнки. Які предмети лежать на столі? (книги, зошити, фарби, капуста, лимони, картопля)<br>- Подумайте&nbsp; і назвіть лише ті предмети, які знадобляться вам у школі.<br>- Для чого вам потрібні книги? Зошити? Фарби?<br>- Щоб ще ви поклали б до його портфеля? (Ручку, олівці)  
Ми з вами поговорили про зошит, але це ще не все що має взяти з собою до школи. І ось я хочу перевірити чи вмієте ви збиратись до школи.<br>- Розгляньте малюнки. Які предмети лежать на столі? (книги, зошити, фарби, капуста, лимони, картопля)<br>- Подумайте&nbsp; і назвіть лише ті предмети, які знадобляться вам у школі.<br>- Для чого вам потрібні книги? Зошити? Фарби?<br>- Щоб ще ви поклали б до його портфеля? (Ручку, олівці)  

Версия 12:03, 18 июня 2012

Гіпермаркет Знань>>Українська мова>>Письмо. Читання. 1 клас.Повні уроки>> Ознайомлення із зошитом, письмовим приладдям.Повні уроки


Тема: Ознайомлення із зошитом, письмовим приладдям. Правила користування ручкою, правила сидіння за партою. Основний рядок сітки зошита.
Мета: Познайомити учнів із шкільним приладдям необхідним для навчання. Прищеплення інтересу до навчання.
Тип уроку: навчально - виховний
Хід уроку:


Я підріс. Я вже школяр,
Маю ранець і буквар.
Мама каже: свято в нас –
Я іду у перший клас.
Назвіть шкільні приладдя  які задіяні в мультфільмі:


Шановні дітки, сьогодні ми з вами познайомимось з вами з шкільним приладдям, яке необхідне вам для навчання .
А зараз скажіть що зображено на малюнку?
Добре ви чудово справились із завданням.
Дітки скажіть будь ласка, чи потрібно вчитись писати?
Відгадайте загадку:
То в клітинку, то в лінійку,
Написати тут зумій-но,
І намалювати дещо зможеш,
Називаюся я … (зошит).

Ми з вами поговорили про зошит, але це ще не все що має взяти з собою до школи. І ось я хочу перевірити чи вмієте ви збиратись до школи.
- Розгляньте малюнки. Які предмети лежать на столі? (книги, зошити, фарби, капуста, лимони, картопля)
- Подумайте  і назвіть лише ті предмети, які знадобляться вам у школі.
- Для чого вам потрібні книги? Зошити? Фарби?
- Щоб ще ви поклали б до його портфеля? (Ручку, олівці)

T3ka.jpeg
- Яким словом можна назвати всі ці предмети? (шкільне приладдя)
3) Робота над загадками.
 Чи в лінійку, чи в клітинку
Чистим був, та за хвилинку
Мерехтить від цифр і літер…
Здогадались, що це, діти?
Ручці він говорить: «Прошу». 
Це шкільний учнівський…………(зошит)
Її шанує кожен.
Вона повідать може
Про все на світі білім
І дорослому і дітям…
До знань веде доріжка,
Коли з тобою ………..(книжка)
Я беру в свою правицю
Із пенала помічницю
Я писати тільки вчуся.
Зосереджуся, зберуся:
Крапка… рисочка… карлючка…
Наче пишем, - я і ……….(ручка)

T3p.jpeg
Цікава хвилинка: Ми з вами відгадали загадки про шкільне приладдя, чи знаєте ви що малювати можна не лише олівцем чи фарбою, ось подивіться:
4) Гра «Впізнай предмет»

Т3приладдя.jpeg
У дітей малюнок на якому різні предмети.
- Зараз я опишу деякі предмети, а ви повинні їх відшукати і розмалювати.
1 предмет. Він круглої форми, виготовлений з гуми, буває різного кольору, служить для забав дітей. (М’яч)
2 предмет. Вона прямокутної форми, виготовлена з паперу, навчає розуму. (Книга)
Без неї Ви не зможете нічого написати. (ручка)
Куди ви складаєте шкільне приладдя?
Молодці ви гарно попрацювали
Що запам’яталось на уроці?
-    Чого навчились?



Домашнє завдання:
-    Подумайте і складіть вдома загадку про портфель.
Дітки, подивіться мультфільм і скажіть чи правильно учні сидять за партою?



Ознайомлення із зошитом та правилами сидіння під час письма.

T3pp.jpeg
– Розгляньте плакат. Зараз сядьте так, як показано на ньому : ноги
ставте повною ступнею на підлогу, спину тримайте прямо , лікті покладіть
на парту. Між партою і грудьми повинна бути відстань на ширину долоні.
Учитель дивиться, чи всі діти правильно сіли, допомагає тим, хто
виконав щось неточно.
Діти вчаться правильно розміщувати зошит на парті.

T3парта.jpeg
Список використаних джерел:

Урок на тему: Предмети в словах. Виндорської, Н. Д.., учителя української мови, м. Вінниця, сш №2

Урок на тему: "Склад, слово" Березовської А. І., учителя української мови, м. Ніжин,; сш№1.

Читаночка. Післябукварик (посібник)Вашуленко М.С.,Захарійчук М.Д.,Науменко В.О.Видавництво: Мальва-ОСО&nbsp; — 2005 р.

"Українська енциклопедія" імені М. П. Бажана.

Буквар (підручник) Прищепа К.С.,Колесниченко В.І.Видавництво: Форум, Генеза. — 2007 р.

Мова для першокласника Василенко М.С.Видавництво:Освіта. — 2002 р.

Відредаговано і надіслано Пилипенко В.В.

----

Над уроком працювали

Березовська А. І.

Пилипенко В.В.



Поставить вопрос о современном образовании, выразить идею или решить назревшую проблему Вы можете на Образовательном форуме, где на международном уровне собирается образовательный совет свежей мысли и действия. Создав блог, Вы не только повысите свой статус, как компетентного преподавателя, но и сделаете весомый вклад в развитие школы будущего. Гильдия Лидеров Образования открывает двери для специалистов  высшего ранга и приглашает к сотрудничеству в направлении создания лучших в мире школ.

Предмети > Українська мова > Українська мова 1 клас